Shtatzënë por Emina Çunmulaj s’pushon së qeni seksi! (FOTO)

By

Kishte mbajtur të fshehur shtatzëninë e dytë për disa muaj kur më në fund bombardoi me lajmin se po pret edhe një fëmijë.

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj që po e zgjeron familjen e saj me bashkëshortin izraelit, Sam Nazarian, edhepse me bark të fryrë, po ia del të duket një zonjë super seksi.

Bukuroshja shqiptare ka veshur një fustan të kuq që i shfaqë linjat e trupit të saj dhe fotografinë e ka publikuar në instagram me një përshkrim tejet të bukur.

“Ndjenja më e bukur. Të krijosh jetë”, ka shkruar Emina, duke u ndjerë e lumtur që do sjellë në jetë një fëmijë. /Prive.al

The most incredible feeling Creating life ❤️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm