Shpirti i fëmiut s’vdes kurrë: Mimoza lumturohet nga bora

By

Sezoni i dimrit që zyrtarisht nisi edhe tek ne me temperaturat nën zero dhe borën e rënë po shijohet shumë edhe nga Mimoza Shkodra në Zvicër.

Këngëtarja ka kaluar të Dielën në ambient të hapur duke bërë atë që do çdo fëmijë – shëtitjen me sajë.

Përkundër viteve duket se pak gjëra kanë ndryshuar për Mimozën e cila në postimin e ndarë me ndjekësit shfaqet tejet e lumtur teksa tërhiqet nga nipi i saj.

Si vëmë faj dhe e kuptojmë Mimozën plotësisht! Njejtë do e shijonim dhe ne! /Prive.al/

Juhuuuuuu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm