Shqipja ankohet se e ngacmojnë veç të rinjtë (VIDEO)

By

Ardi ia ka bërë Shqipes një pyetje goxha interesante.

“A të ngacmojnë shumë në Shqipëri?”, e pyeti Ardi, Shqipen, njofton Klankosova.tv.

“Çunat që janë çuna po. Por nuk e di pse më afrohen veç ata që janë më të vegjël”, tha Shqipja.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga biseda e tyre.

Artikuj të ngjashëm