Shkurte Gashi uron me fjalët më të mira Flori Mumajesin (FOTO)

By

Shkurte Gashi ka zgjedhur fotografitë më të mira për ta uruar mikun e tij, Flori Mumajesin, sot për ditëlindje.

Ajo bëri një kolazh duke shkruar: ‘Gezuar ditelindjen miku im Flori. Uroj te kesh edhe shume vite te lumtura me shendet te mire duke na dhuruar dhe shume vite emocion me muziken qe ben’.

Kujtojmë që Flori dhe Shkurta janë miq shumë të mirë por edhe bashkëpunëtorë.

Të kanë disa këngë bashkë të cilat kanë qenë jashtëzakonisht të suksesshme.

Flori sot mbushi 36 vjet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm