Genc Prelvukaj, Blasta dhe Graniti e ‘Kallen’ në këngën e re

By

Më në fund u lansua bashkëpunimi muzikor nga Genc Prelvukaj, Blasta dhe Graniti.

“Kalle” mban titullin kënga e cila u shkrua nga të dy artistët së bashku, Genci dhe Blasta, ndërsa për videoklipin e këngës është përkujdesur Black Fish.

Kënga është lansuar në Youtube dhe të plotë mund ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm