Shkurte Gashi tregon çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj (VIDEO)

By

Si të tjerët, edhe Shkurte Gashi iu ka përgjigjur pyetjeve në “Haje ose Thuaje” në emisionin NIN në Klan Kosova.

Në këtë rubrikë, ajo tregoi se çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj dhe zbuloi momentin më të sikletshëm që i ka ndodhur në karrierë.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm