Shkurte Gashi takohet me Loredanën dhe ka disa fjalë për të (FOTO)

By

Shkurte Gashi është takuar mbrëmë me Loredanën, të dashurën e Mozzik-ut.

Treshja ishin bashkë për të performuar në një klub nate në Zvicër.

Ka qenë Shkurta ajo e cila është fotografuar me Loredanën prapa skenës, dhe për të cilën i pati disa fjalë.

“Me këtë loqken”, ka shkruar Shkurta duke etiketuar edhe Loredanën.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe goxha komente pozitive./Prive.al

View this post on Instagram

@loredana Me kët Loqken🌟

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_) on

Artikuj të ngjashëm