“A je falë, a ke bo namaz?” – Përgjigja e Adelina Tahirit do t’ju habisë (FOTO)

By

Adelina Tahiri ka treguar shumë gjëra rreth vetes dhe jetës së saj përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram.

Ajo ndau disa të pathëna për veten bashkë me ndjekësit që i ka të shumtë.

Pyetja më interesante për të ishte: ‘a je falë, a ke bo namaz”, dhe përgjigja e saj do t’ju habisë.

Mbase nuk e besoni, por këngëtarja tha PO.

“PO”, kaq e shkurtë ishte përgjigja e saj duke lënë të kuptohet se është shumë besimtare.

Përveç të tjerash, Adelina bëri me dije se lindjen e djalit e ka bërë në mënyrë natyrale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm