Shkurte Gashi gati u rrëzua në skenë për shkak të kësaj historie të dhimbshme

By

Edhe pse e buzëqeshur gjithë kohës, Shkurte Gashi muajt e fundit përjetoi një histori të dhimbshme në familjen e saj.

Babai i saj u diagnostikua me tumor në mushkëri dhe ky fakt bëri që këngëtarja të ndihej e ‘mposhtur’ e lodhur nga emocionet dhe e mërzitur por ajo asnjëherë nuk u dorëzua.

Në një intervistë prekëse për Prive pasi u publikua kënga e saj me Brunon “Jetën tënde”, artistja rrëfen me lot në sy historinë.

Përveç kësaj, ajo tregon se si ndodhi dueti me Brunon dhe kush u përkujdes për të gjitha detajet.

Videoja e mëposhtme ju tregon të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm