Hapen arkivat, kështu dukej producenti shqiptar 16 vjet më parë (FOTO)

By

Është njëri prej producentëve të njohur shqiptar, i cili nisi karrierën shumë vite më parë.

Bëhet fjalë për vëllanë e Arta Bajramit, Don Arbas, ai i cili njihet për shumë hite që i krijoi për artistët vendor.

Producenti ka hapur arkivat dhe ka postuar një imazh të vetes të vitit 2002.

Fotografia u publikuar në instastory.

Si po ju duket, ka ndryshuar apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm