Shkurte Gashi e ndez Ferizajin! (VIDEO)

By

Këngëtarja Shkurte Gashi edhe këtë verë, si parapraket ëshë shumë e angazhuar në mbrëmje muzikore dhe dasma.

Ndonëse këto të fundit i ka reduktuar dukshëm në numër, janë koncertet ato tek të cilat Shkurta nuk po mungon.

E ku shkel këmba e këngëtares, normalisht se atmosfera nuk ka se si të mungojë.

Kjo është vulosur edhe mbrëmë kur Shkurta ka performuar në Ferizaj në prani të shumë fansave.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, këngëtarja e hitit ‘Tu luta’ e ka ndezur vendin deri në maksimum. /prive.al/

05.08.2017 Diamonds Ferizaj ?

A post shared by Shkurte Gashi (Official) (@shkurtegashi_) on

Artikuj të ngjashëm