Një nënë shumë krenare, Loredana i uron ditëlindjen Hanës

By

Hana sot po feston ditëlindjen e dytë dhe prindërit e saj nuk kanë se si të jenë më të lumtur.

Mozzik ndau një fotografi me vogëlushen duke shkruar fjalët më të bukura për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Më vonë erdhi edhe një urim shumë i bukur edhe nga Loredana ku shkruan:

“Ndoshta nuk po bëj gjithçka si duhet, por duhet ta dish se po bëj më të mirën time. Ndoshta udhëtoj shumë, por ta dish që je gjithmonë në mendjen time dhe po e bëj për të ardhmen tënde. Ndoshta nganjëherë jam e rreptë me ty, por dua të rritesh si duhet dhe të kuptosh respektin dhe dashurinë. Ndoshta nuk të blej gjithçka ndonëse mund ta përballoj, por duhet ta dish se jo çdo fëmijë është aq me fat sa të ketë gjithçka do. Por e di? Jam shumë krenarë për ty. Në moshën një vjeçare e recitoje gjithë alfabetin, ndërsa në kur ishe 14 muajshe numëroje deri në 30. Ti je jeta ime… uroj që Zoti të jetë me në kudo që shkojmë. Urime ditëlindjen”. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Artikuj të ngjashëm