Shkurta elektrizon Ferizajin, kjo ishte atmosfera që krijoi! (VIDEO)

By

Këngëtarja Shkurte Gashi është rikthyer!

View this post on Instagram

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)

Pas një pauze shkaku i pandemisë dhe zhvillimeve në jetën private, këtë Korrik ajo po e kalon si në periudhën para-pandemike, me data të shumta të koncerteve dhe dasmave.

Së fundmi, Shkurta ka performuar në qytetin e Ferizajt.

Në një nga klubet më të njohura, ajo e ka elektrizuar atmosferën me këngët e saj dhe zërin fantastik, siç edhe kuptohet nga videot e ndara në rrjetin social Instagram.

Dihet sigurt se ku është Shkurta është atmosfera andaj s’kishte si të ndodhte ndryshe as këtë herë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm