Edona humb durimin ndaj Blerandos: Mos fol me mua (VIDEO)

By

Edona dhe Blerando sërish kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Ka qenë Edona ajo që i ka thënë Blerandos se është mendjemadh, përcjell Klankosova.tv.

“Mos fol me mua”, është shprehur tutje Edona.

 

Artikuj të ngjashëm