Kur do të publikohet “Aman” nga Dafina, Ledri e Lumi B!

By

Kombinimi mes Dafina Zeqirit, Ledri Vulës dhe Lumi B ka zgjuar goxha shumë kureshtje. Ky projekt muzikor do të jetë pjesë e albumit të Dafinës që mban titullin “Dafinë moj”.

Kënga e klipi tashmë janë gati, por kurioz ishim të dimë se kur publikohet.

Dafina ka zbuluar datën e lansimit të “Aman” që do të jetë “1 korrik”.

Artikuj të ngjashëm