Elvana i këndon ‘Pak’ dashurisë në këngën e re (VIDEO)

By

Elvana Gjata ka lansuar projektin e ri muzikor.

Ajo e solli me videoklip këngën titulluar ‘Pak’ e cila u punua nga Unik.

Tekstin dhe melodinë i realizoi vet Elvana teksa klipin e xhiroi Supercut Studio./Prive.al

Artikuj të ngjashëm