Shkoi në dasmë dhe u kthye pa kënduar, Albina rrëfen ndodhinë e pazakontë

By

E ftuar në Prive në edicionin e fundit ishte këngëtarja, Albina Kelmendi.

Në një intervistë ajo na dha përgjigjet e “50 pyetjeve”.

Ndër të tjerash, ajo rrëfeu edhe një ndodhi të pazakontë në një dasmë në Tetovë.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm