U kritikua për komentin te vajza e Cecës, reagon Sellma

By

Emri i grimeres Sellma u lakua sot në portale për një koment të lënë tek vajza e Cecës, Anastasija.

‘Bukuroshe’ – ishte komenti në serbisht që shkaktoi iritim të madh në rrjete sociale duke bërë që të vlojnë reagimet.

Sidoqoftë, Sellma, grimerja më e suksesshme shqiptare ka folur duke dhënë versionin e saj përmes rrjetit social Instagram.

Ajo në InstaStory ka folur për këtë gjë duke sqaruar se faqja e saj menaxhohet nga disa persona dhe Sellma nuk e ka njohur Anastasijan.

Tutje, ajo ka folur edhe për origjinën e saj etnike dhe faktin që është 100 përqind pro taksës ndaj produktefve serbe dhe boshnjake.

Lexoni të plotë më poshtë reagimin e grimeres. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm