Nora kthehet prapa në kohë, kjo është fotografia që s’e kemi parë kurrë!

By

Këngëtaren Nora Istrefi, e ka rrëmbyer nostalgjia.

Kështu ajo është rikthyer prapa në kohë, përmes dy fotografive që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, duke kujtuar momentet kur Renee, ishte ende bebe.

Nora me të bijën kishin qenë protagonistet e një reklame të pelenave për bebe, dhe nga ajo video, këngëtarja duket se ka kujtime të mira.

Tejet e lumtur si nënë, Nora ka publikuar në Instagram dy inserte nga ajo video, duke i rikujtuar xhirimet me Rene’në e vogël. /Prive.al

❤️

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Artikuj të ngjashëm