Shkëmbehen unazat: Princi Harry martohet me Meghan Markle

By

Çifti mbretëror i bëri betimet e tyre dhe shkëmbyen unazat.

Meghan dhe Harry janë zyrtarisht të martuar.

Kjo dasmë e cila po zhvillohet në Mbretërinë e Bashkuar është njëra prej më të komentuarave të vitit.

Urime çiftit!

Artikuj të ngjashëm