Era mund të ketë problem me vizën e Rusisë, ja cfarë thotë nëna e saj

By

Prive dje u dha gjithë shqiptarëve një lajm fantastik dhe bombastik.

Këngëtarja nga Prishtina, Era Istrefi, do ishte pjesë e himnit të Kampionatit Botëror në Rusi, që fillon me 14-të korrik.

E përderisa lajmi mori dhenë, për lajmet qendrore të Klan Kosova, ka folur nëna e Erës e cila ka deklaruar se tani asaj I duhet ta marrë vizën për ën Rusi, dhe kjo mund të paraqesë problem për shkak se Rusia nuk e ka njohur shtetin e Kosovës ende.

Suzana Tahirsylaj, përveç kësaj është shprehur se është shumë krenare me vajzën e saj dhe e gëzuar që në një formë ose tjetër, shqiptarët po marrin pjesë në botërorin e 2018-tës. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm