Dua Lipa na merr me vete në prapaskenat e “Barbie”

By

Në një seri videosh të postuara në Instagramin e saj,  Dua Lipa ofroi një vështrim nga prapaskenat se si u bashkua skena e saj e madhe e kërcimit, duke kënduar së bashku dhe në përgjithësi duke e ndjerë atë gjithnjë e më shumë ndërsa çdo tingull përparonte.

Klipet treguan gjithashtu procesin e regjistrimit, seancën orkestrale me lojtarët e harqeve duke dubluar pjesët e tyre, dhe Mark Ronson duke kërcitur gishtat dhe duke gjetur ritmin brenda kokës së tij.

Ekzekutivi Ronson prodhoi kolonën zanore dhe, së bashku me Picard Brothers dhe Andrew Wyatt, “Dance the Night”, në veçanti. Lipa luajti Barbie Mermaid në film, gjithashtu, si dhe drejtoi sekuencën e tij të kërcimit Dreamhouse. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm