Shfaqet më në fund pas lajmit të shtatëzënisë personazhi i njohur! (Foto)

By

I është shmangur daljeve publike që nga muaji Gusht, e gjatë kësaj kohe është konfirmuar se është në pritje të fëmijës së tretë.

Fjala është për Dukeshën e Kembrixhit, Kate Midleton e cila është parë elegantë siç gjithmonë në një pritje që është bërë në St. James Palace për nder të ditës botërore të shëndetit mental.

Në këtë ngjarje, Midleton ishte e shoqëruar nga Princ Harry dhe Princ Ëilliam.

Nuk munguan imazhet e trupit të saj, ku shihej shumë pak barku i rritur i Dukeshës e cila tani ka shënuar 12 javë shtatëzënë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm