Këngëtarja e njohur KAPET MAT me të dashurin e ri! (Foto)

By

Këngëtarja e njohur botërore e zhanrit Pop, Mariah Carey mbrëmjen e kaluar ka shijuar një darkë romantike në Malibu me të dashurin e saj të ri, 34 vjeçarin Bryan Tanaka.

Përpos, daljes së përbashkët të tyre në sy ra një tjetër detaj. Çifti jo vetëm që nuk fshiheshin nga kamerat siç zakonisht ndodh në të tilla raste, ata pozuan së bashku.

Në këto imazhe shihet kujdesi i Bryan ndaj ‘divës’ së muzikës Pop e cila kishte veshur një fund të shkurtër dhe herë pas herë me një gjentilesë, Tanaka e ulte atë.

Ja si duken së bashku një ndër çiftet e reja të showbizit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm