Enca zbulon çfarë i thotë vetes çdo mëngjes (FOTO)

By

Enca na tregoi se çfarë i thotë vetes çdo mëngjes.

Këngëtarja postoi një video në instastory, ku shihet teksa shikohet në pasqyrë dhe thotë: “Ti je shumë e bukur” .

“Për veten time çdo mëngjes”, ka shkruar ajo mbi video duke treguar kështu që i jep vetes kompliment sa herë të zgjohet nga gjumi.

Nëse nuk e keni parë e dëgjuar akoma, Enca pak ditë më parë lëshoi projektin e ri me titull “Balad”, ku dukej përrallore.

Artikuj të ngjashëm