Prive sjellë: Të famshmet shqiptare që u veshën më së bukuri këtë javë

By

Nga pasarelat e modës, drejt në dollapët e tyre.

Vajzat shqiptare gjithmonë kanë qenë në hap me trendët e fundit botërore dhe po që kanë stil e shije për modën.

Prive sjellë pesë vajzat shqiptare që u veshën më së bukuri gjatë javës që po lëmë pas, ndërsa fokusi kryesor, bie mbi emrat shqiptarë që u paraqitën në Festivalin e Kanës në Francë këtë vit.

KUSH: Armina Mevlani

CKA: Vivienne Westwood

KU: Në Festivalin e Filmit në Kanë

KUSH: Dua Lipa  

CKA: VALENTINO

KU: amfAR – Festivali i Filmit në Kanë

Image result for amFar dua lipa

KUSH: Albana Shehu  

CKA: Tarik Edizi

KU: Në Festivalin e Filmit në Kanë

KUSH: Elvana Gjata  

CKA: Valdrin Sahiti  

KU: Në Festivalin e Filmit në Kanë

KUSH: Liberta Spahiu   

CKA: Hugo Boss (Veshjet e babait të saj), Detaji i veçantë në krah, Valdrin Sahiti  

KU: Prezantim i edicionit të radhës në Prive – Klan Kosova

KUSH: Arbnora Ademaj 

CKA: Versace

KU: Paraqitje në edicionin e radhës në Prive – Klan Kosova

 

 

Artikuj të ngjashëm