Shënohet përvjetori i parë i “Zemër” nga Dhurata dhe Soolking (VIDEO)

By

Sot një vit më parë u krijuar hiti i madh me titull “Zemër” nga Dhurata Dora dhe këngëtari algjerian i famshëm në Francë, Soolking.

Ky projekt muzikor i krijuar në Redbox, sot numëron hiç më pak se 422 milionë klikime në YouTube dhe ishte padyshim hiti më i madh i verës që kemi lënë pas.

“Happy birthday to zemer🧡
Faleminderit qe ma keni bo ni vit t’paharrushem”, ka shkruar Dhurata Dora në përvjetorin e parë të këtij mega-projekti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm