Si rrallë herë, Lorik Cana shfaqet përkrah bashkëshortes

By

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, nuk është ndonjë i apasionuar pas postimeve të shpeshta në rrjete sociale.

Megjithatë, edhe kur poston, ai në shumicën dërmuese të rasteve kujdeset që të mbajë në privatësi komplete familjen.

Loriku ende nuk e ka zbuluar fytyrën e djalit, Boikenit teksa fotot me bashkëshorten mund të numërohen në gishta.

E një e tillë është postuar sonte ku Loriku bashkë me Monikën shihet teksa shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë.

Kapiteni i kombëtares, përpos për pushime, në jug ka edhe punë në promovim si imazh i një pije energjike teksa një pjesë të ditës, sot e kaloi edhe me kryeministrin Rama i cili poashtu ka nisur pushimet e gjata në Dhërmi me bashkëshorten dhe djalin, Zahon. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm