Shën Valentini mbërrin herët për Dafinën: Ja dhurata që mori

By

14 Shkurti i 2016-tës përbën datën kur Dafina Zeqiri edhe zyrtarisht pranoi lidhjen me Hose-në nga Republika Domenikane.

Ky lajm si ‘dhuratë’ për fansat që tashmë kishin shuar kuriozitetin ishte vetëm fillimi i një lidhjeje të bukur mes dy protagonistëve të cilët tashmë kanë rreth një vit e gjysmë bashkë.

E duket se kur është fjala tek festat dhe datat e veçanta, Hose nuk kujdeset që ta befasojë të dashurën vetëm në momente të tilla.

Këngëtarja në rrjetin social Snapchat ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale dhuratën që i paraprin ditës së të dashuruarve.

Një palë patike të markës Nike kanë qenë dhurata e menduar nga domenikani.

Duke e njohur afeksionin e Duffy-t në këtë pjesë, definitivisht ai ja ka qëlluar në shenjë. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm