Dua Lipa takohet me Anthony Joshuan, ai i dha diçka!

By

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, e ka kaluar mbrëmjen me boksierin kampion bote Anthony Joshua.

Aryseja e takimit të dyshes, ka qenë një çmim të cilin Anthony ia ka ndarë këngëtares Lipa.

Ajo po ashtu ka publikuar edhe një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku shihet pranë boksierit dhe të dy duken tejet elegantë.

Dua është shpërblyer me çmimin “Next Breakthrough” nga revista britanike Glamour dhe këtë çmim ia ka ndarë Anthony.

PROM NIGHT! Thank you @anthony_joshua for presenting me with my award tonight @glamouruk

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm