Sharon Stone përjeton një humbje tragjike në familjen e saj!

By

Sharon Stone i ka bërë një dedikim në rrejte sociale nipit të saj 11 muajsh, i cili ka vdekur pasi pësoi dështim total të organeve.

Aktorja, 63 vjeçare, ndau lajmin në Instagram pasi u tha fansave javën e kaluar River Stone ishte i sëmurë rëndë dhe familja po lutej për një mrekulli.

Ajo tha se River, djali i vëllait të Stone, Patrick, vdiq të hënën, ndërsa ndau një video prekëse që shfaqte pamjet e djalit të vogël duke buzëqeshur ndërsa luante në shtrat.

Pas lajmit për vdekjen e tij, të famshëm, miq, kolegë e fansa i dërguan aktores mesazhe ngushëllimi në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm