Blero flet për ‘zënkën’ me Labin dhe Getinjon (VIDEO)

By

Të hënën në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin, i ftuar është Blero.

Këngëtarja shpalos shumë gjëra nga jeta e tij profesionale dhe ajo personale dhe përveç kësaj, ai flet për ‘zënkën’ me Labinot Tahirin dhe Getinjon.

Për të kuptuar çfarë tha Blero dhe disa të pathëna të tjera nga ai, qëndroni para ekranit të Klan Kosovës, të hënën duke filluar nga ora 21:35./Prive.al

Artikuj të ngjashëm