“Shantazhi”, del klipi me shumë përplasje i Gani Gërmisë me Bucin

By

Nata e sotme e ‘Prime’ ka nisur fuqishëm me prezantimin e klipit të Ganiut dhe Bucit, ndryshe i quajtur “shantazhi”.

Banori i Big Brother VIP Kosova, Ganiu ka treguar brenda në shtëpi, ku shihet edhe në klip se ai është shantazhuar nga dikush i afërt i Bucit.

Nga ky rrëfim i Ganiut ndodhën përplasje mes tij dhe Yllit.

Se çfarë ka thënë Ganiu, se për çka e akuzoi Bucin, mund ta ndiqni në videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm