Shake it ndez atmosferën

By

Kënga më e re, që erdhi si bashkëpunim mes Etnon dhe Genta Ismajli “Shake It”  përveç klikimeve të shumta që morri për një kohë të shpejtë dhe u pëlqye nga publiku që prej ditës së parë duket se të njëjtin efekt po e jep edhe nëpër koncerte.

Genc Prelvukaj në një foto të postuar në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij se çfarë atmosfere bëhet kur në skenë dhe në publik kur fillon e interpretohet “Shake It”. / prive.al

Genc Prelvukaj- Shake It

Artikuj të ngjashëm