Kë po e përkëdhel Blerim Destani?

By

Është bërë trend që të gjithë pjesëtarët e show bizit dhe mediave të postojnë fotografi duke u kujdesur për kafshët e tyre.

Ky trend duket se ka marrur shtrirje gjithëpërfshirëse.

Njejtë ka vepruar edhe Blerim Destani i cili njihet si pasionant i kafshëve por edhe shumë i dashur ndaj tyre.

Këtë e ka dëshmuar edhe në një foto të postuar në Instagram ku shihet duke e përkëdhelur qenin e tij Balo.

Ajo që bie në sy përveç kësaj është edhe stili i aktorit nga Tetova, i cili në paraqitje publike gjithmonë është gjithmonë i kuruar dhe shumë i kujdesshëm sa i përket kësaj ane. / prive.al

Blerim Destani- Balo

Artikuj të ngjashëm