Sezoni nuk ka mbaruar për Erën e Ledrin (Video)

By

Përderisa shumë artistë kanë përfunduar koncertet për turin veror, ata që mund të cilësohen si një ndër dyshet më të dëgjuara kanë akoma edhe disa koncerte.

Mbrëmë Era Istrefi dhe Ledri Vula kanë performuar në një ndër diskotekat shqiptare më të mëdha në diasporë, ku të pranishëm kanë qenë me mijëra persona.

“Falemderit të gjithëve që e bëtë këtë natë të paharrueshme” – ka shkruar Ledri në instagram përkrah videos së publikuar.

Ndërsa në YouTube, ‘Shumë pis’ vazhdon të kryesoj me klikime me afro 13 milionë./Prive.al

https://instagram.com/p/6_dCyROm9O/

Artikuj të ngjashëm