Kur do të rikthehet në ekran, Arbana Osmani!

By

Arbana Osmani në sezonin e fundit të “Dua të të bëj të lumtur” ishte shtatëzënë, teksa para disa javësh edhe u bë nënë për herë të dytë.

Mirëpo, pauza e saj nuk do të zgjas shumë.

Arbana ka treguar se rikthimi nuk do të vonoj dhe aq. Osmani do të shfaqet në ekran nën logon e Top Channel me sezonin e ri të “Dua të të bëj të lumtur” në Shkurt të vitit 2021./Prive.al

Artikuj të ngjashëm