Super vallëzim nga Flaka Kralani, këngëtarja imiton Michael Jackson dhe është epike

By

Ajo i ka prezantuar aftësitë e saj të imitimit gjatë kohës sa po merrte pjesë në spektaklin e TV Klan, “Your Face Sounds Familiar”.

Këngëtarja e famshme Flaka Krelani, kishte realizuar plot imitacione të emrave të njohur të muzikës botërore, por kësaj here na habiti me performancën e saj.

Krelani ka imituar njërin nga vallëzimet më të vështira për tu mësuar, Moon Walk të Michael Jackson, derisa ka dhënë performancë në një klub nate në Tiranë.

Videon nga vallëzimi në skenë ajo e ka publikuar në Instagram ndërsa lëvizjet e saja janë shumë të koordinuara dhe në ritëm me muzikën e legjendës së Pop’it.

https://www.instagram.com/p/BtDqRH-nImC/

Artikuj të ngjashëm