Sërish surprizë nga Luana Vjollca

By

Pushimet i mbaroi dhe iu rikthye punës me shumë energji.

Luana Vjollca direkt iku në studio për të vazhduar me projekte të reja, pasi dy këngët që ajo i lëshoi gjatë verës i rezultuan shumë të suksesshme.

Lajmi u bë i ditur përmes një fotografie të cilën ajo e postoi në Instagram duke shkruar ‘po ndodh, koha për studio’, duke mos zbuluar detaje të tjera.

Prezantuesja/këngëtarja gjithashtu do të rikthehet edhe në ekran me emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ që pritet të nisë së shpejti.

Luana ka dëshmuar se mund t’i mbajë të dyja punët në nivel të duhur për të qenë kështu sa më afër fansave të saj./Prive.al

View this post on Instagram

Its happening.. #StudioTime 🎤

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm