Nuk ndalojnë sukseset për Arilenën: E ftuar në natën finale të ‘The Voice of Romania’

By

Përderisa po prezantohen këngët e reja të festivalit ‘Kënga Magjike’, po vazhdojnë të dëgjohen edhe projektet e edicionit të shkuar, sidomos ‘Nëntori’ nga Arilena që u pozicionua e treta.

Ky projekt shpërtheu përtej trojeve shqiptare dhe i dhuroi koncerte të mëdha në Europë, Arilenës.

Suksesi i kësaj kënge nuk po ndalet, siç mëson Prive me datë 15 dhjetor Arilena Ara është e ftuar speciale në natën finale të ‘The Voice of Romania’.

Edhe pse është publikuar versioni në Anglisht, sipas informacioneve kënga atje do të këndohet në Shqip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm