Sëmuret këngëtarja e njohur! (FOTO)

By

Fundi i sezonës së vjeshës dhe fillimi i dimrit përpos kënaqësisë që na dhurojnë me numrin e madh të festave në vete mbartin edhe disa anë negative.

Viruset sezonale në këtë periudhe janë më se të pranishme andaj prej tyre së fundmi ëshë prekur edhe njëra prej këngëtareve tona.

Bëhet fjalë për Daniela Kamberin e njohur si Fibi e cila përmes profilit të saj në Instagram tregoi se është e sëmurë me grip teksa në fotografi kishte publikuar edhe medikamentin të cilin po e përdorte për të mposhtur virusin në fjalë.

I urojmë shërim sa më të shpejt këngëtares. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm