Për dy ditë, Era arrin milionëshin në këngën e re (VIDEO)

By

Të premten në orët e pasdites, publikoi këngën e saj më të re e cila po pritej sa e sa kohë.

Këngëtarja Era Istrefi, më në fund e ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin French Montana.

Dyshja ka lansuar këtë bashkëpunim të titulluar “No I love Yous”, dhe për dy ditë ka arritur të marrë mbi 1 milionë klikime.

Kënga është mjaft interesante me një tekst provokativ, e Era në klip duket si gjithnjë, unike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm