Si po e kalon kohën në karantinë, Adelina Tahiri? (VIDEO)

By

Ashtu sikur të gjithë njerëzit, edhe Adelina Tahiri është në karantinë.

Këngëtarja nga Shkupi, ka treguar me çfarë po merret gjatë kësaj pandemie kur të gjithë jemi mbyllur në shtëpia tona.

Në një intervistë dhënë javë më parë në Prive, nga shtëpia e saj në Maqedoni, Adelina tregon shumë gjëra për veten por flet edhe për burrin dhe djalin.

Ndiqeni më poshtë videon e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm