Selvija ndryshon flokët dhe ka një koment për Shpat Kasapin

By

Selvije Jao, bashkëshortja e Shpat Kasapit nuk qëndron shumë gjatë me një ngjyrë flokësh. Ajo është një nga gratë që ka qejf të eksperimentoj dhe gjithçka që bën i shkon.

Ajo së fundi ka hapur ngjyrën e flokëve duke u bërë edhe më bionde.

Në një postim të fundit në llogarinë e saj në Instagram ku shihet në krahët e këngëtarit ajo shkruan, “Nuk e lashë 1 muaj të vetëm pa mos e ndryshu pamjen, çdo muaj ndryshe i dukem. #mbretiim”.

Çifti disa javë më parë janë bërë prindër, për herë të parë me një djalë të cilin e kanë e pagëzuar me emrin Roel. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm