Ja cila Miss-e kosovare është akoma e virgjër

By

Ajo është pa dyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Nora Muja, bukuroshja nga Kosova që jeton në Gjermani së fundmi korri edhe suksesin e rradhës.

Ajo u zgjodh Miss Grand Kosova dhe në tre mujorin e fundit të vitit do ta përfaqësojë shtetin në Vietnam.

E në intervistë me Alaudin Hamitin dhe Meriton Mjekiqin, krahas detajeve tjera Nora u pyet edhe për jetën private.

Besoni ose jo, bukuroshja 22 vjeçare deklaroi që nuk ka pasur kurrë të dashur dhe vazhdon të jetë e virgjër.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm