Pse u largua Shqipe Hysenaj nga rrjetet sociale?

By

Ish konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj ka disa ditë që nuk ishte më aktive në rrjetet e saj sociale.

Fansa të shumtë e kanë vërejtur mungesën e saj, dhe për këtë ajo ka një përgjigjje.

“Ju falenderoj të gjithëve që më keni pyetur se përse nuk kam qenë aktive në rrjetet sociale. Pas një jave vuajtje në këtë grafi mund të shihet 1 dhëmball syri e thjeshtë dhe e shtrembër, por që kjo gjë e vogël rrezikonte shëndetin tim duke lënë pasoja të mëdha”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm