Sellma feston ditëlindjen!

By

Ka dekada që është pjesë e tregut shqiptar. Jo vetëm në biznis por edhe si personazh me shumë influencë në industrinë e argëtimit tonë.

Sellma Kasumoviq, ka qenë për vite me rradhë një ‘trendsetter’, duke sjellur trende për herë të parë në vend.

E njohur edhe në rrafsh ndërkombëtar, Sellma nuk mund të kishte më shumë arsye se kaq për të festuar ditëlindjen e saj.

E sot, Kasumoviq ka vendosur të bëj dhurata për 36 persona që e ndjekin atë në Instagram. Në pakon e dhuratave të Sellmës janë produktet e saj.

Urime Sellma, edhe 100./Prive.al

View this post on Instagram

BIRTHDAY GIVEAWAY – 36 FITUES Per ditlindjen tem po du me i dhuru: 36 SELLMA MASCARA, 36 SELLMA LIPMATTE SLAY dhe 36 SELLMA HIGHLIGHTER Pjesmarrja osht e thjeshte: •Duhet me ja bo follow: @sellmakasumoviq dhe @sellmashop •Tag sa me shume shoqe/shoke qe mundesh Fitust shpallen me 14 MAJ n'diten e lindjes tem n'menyre random.(rastesore) Shume fat 🍀🍀🍀 BIRTHDAY GIVEAWAY – 36 WINNERS For my b-day I'm giving away 36 SELLMA MASCARA, 36 SELLMA LIPMATTE SLAY AND 36 SELLMA HIGHLIGHTER To win, you have to: •Follow @sellmakasumoviq •Follow @sellmashop •Tag more of your friends Winners will be chosen on 14 MAY, randomly. Good luck 🍀🍀🍀 #giveaway#sellmashop#bdaygirl#bdaygiveaway#sellmalipmatte#covid_19#sellmahighlight

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

Artikuj të ngjashëm