Lirika Matoshi në partneritet me Disney për koleksionin e ri inspiruar nga Hirushja

By

Pavarësisht nëse e dini emrin Lirika Matoshi, me siguri keni parë modelet e saj. Fustani i saj me luleshtrydhe është bërë një nga hitet më virale të verës, të ndara shpesh nga yjet e TikTok, në memet në Twitter, në Instagram dhe më shumë.

Pse fustani i Lirika Matoshit u bë shumë i famshëm në të gjithë botën gjatë pandemisë?

Matoshi është bashkuar me Disney këtë gusht për të krijuar një koleksion të frymëzuar nga Hirushja për nder të ditëlindjes së 70-të të princeshës.

Shikoni çdo veshje nga koleksioni i frymëzuar nga Hirushja krijuar nga Lirika Matoshi, më poshtë.

 

Artikuj të ngjashëm