Floriani sjell coverin e “Qa me bo”

By

Një nga këngët më të dëgjuara këtë periudhë është “Qa me bo”, cover i realizuar nga Merita Latifi.

E pas saj këngën e Aziz Muratit e ka risjellur edhe Floriani së bashku me vëllain e tij Ilirianin.

Ky cover vjen ndryshe nga versionet paraprake të saj dhe është publikuar vetëm si audio në Youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm