“Seks përpara oxhakut,” Kim zbulon përvojën e saj me Pete Davidson për ndjekësit

By

Kim Kardashian i vuri flakën botës me këtë rrëfim.

Themeluesja e SKIMS u tregua e sinqertë për jetën e saj seksuale gjatë episodit të 13 tetorit të The Kardashians, duke treguar se ku ajo dhe i dashuri i saj i atëhershëm Pete Davidson bënë seks – dhe kjo është e gjitha falë këshillave të gjyshes së saj Mary Jo “MJ” Campbell.

“Pete dhe unë ishim duke qëndruar në hotelin Beverly Hills fundjavën e kaluar, dhe ne ishim ulur para oxhakut, vetëm duke folur për orë të tëra. Dhe unë thashë: “Gjyshja ime më tha që ju me të vërtetë jetoni jetën kur bëni seks përpara oxhakut”, tha Kim në episod. “Dhe kështu, ne bëmë seks para oxhakut për nder të jush”.

Përgjigja e MJ? Ajo e ngacmoi Kimin duke e pyetur nëse ky oxhak ishte në hollin e hotelit. Gjë që, si një mohim i rëndësishëm, Kim konfirmoi se nuk ishte. 41-vjeçarja shtoi: “Sa e frikshme është të mendosh për gjyshen përpara se të bësh seks?” Por MJ vuri në dukje këshillën e saj: “E di, por dikur isha më e re,” përfundoi gjyshja.

 

Artikuj të ngjashëm